Reseller Hosting

Sınırsız trafik, %99,9 uptime garantisi. Full SSD
Türkiye lokasyon Reseller Hosting Paketleri..

  • %100 SSD Disk
  • Yüksek CPU/RAM Seçeneği
  • cPanel / WHM
  • Ücretsiz Ömür Boyu SSL
Reseller Hosting Paketleri
Hosting satışına bugün başlamak için en ideal bayi paketleri
Paket Adı
Web Sitesi
SSD Disk
Trafik
E-posta
Kontrol Paneli
Fiyat
Reseller - 1
10 Adet
50 GB
Limitsiz
Limitsiz
cPanel/WHM
2.328.99 TL/Yıl %10 İNDİRİM
Reseller - 2
20 Adet
100 GB
Limitsiz
Limitsiz
cPanel/WHM
3.108.99 TL/yıl
%10 İNDİRİM
Reseller - 3
30 Adet
150 GB
Limitsiz
Limitsiz
cPanel/WHM
3.888.99 TL/yıl
%10 İNDİRİM
Reseller - 4
40 Adet
200 GB
Limitsiz
Limitsiz
cPanel/WHM
5.472.99 TL/yıl
%10 İNDİRİM

Basit Adımlarla Hosting Satışına Başlayın!
1
Planlamanızı Yapın

Esnek ve yönetilebilir reseller hosting paketlerimiz ile müşterilerinize dilediğiniz gibi hosting satışı yapabilirsiniz.

2
Paketlerinizi Oluşturun

cPanel/WHM veya DirectAdmin ile kolaylıkla ihtiyaçlarınıza en uygun paketleri oluşturabilirsiniz.

3
Hosting Satışına Başlayın

Satışını düşündüğünüz paketleri müşterilerinize istediğiniz fiyata satabilirsiniz. Ayrıca müşterilerinize özel yönetim paneli sunabilirsiniz.

Linux Reseller Hosting Paketlerinin Avantajlı Özelliklerini Keşfedin
Web sitelerinizin sorunsuz ve kesintisiz çalışması için geliştirilen mükemmel özelliklere göz atın.

SSD Hosting

SATA SSD disklere göre okuma ve yazma hızı 10 kat daha hızlı olan SSD Disk altyapısı sayesinde ultra performanslı web sitelerine kavuşun.

LiteSpeed Desteği

Yüksek kaynak tüketimi veya yüksek ziyaretçi trafiği olan web sitelerinizin sunucu yükünü minimum düzeyde tutan LiteSpeed ile performansın farkına varın.

LSCache ÖnBellekleme

Litespeed tarafından sunulan bir önbellekleme uygulaması olan LSCache sayesinde 4 kata kadar daha hızlı internet sayfalarına sahip olacaksınız

Ücretsiz Yedekleme

Ücretsiz yedeklediğimiz web sitenizi, yılda 1 kez ücretsiz olarak geri yükleme yaptırabilirsiniz. Verileriniz İYİTR ile koruma altında.

Antispam ve Antivirüs Koruması

Secure Mail Gateway sayesinde, anti spam, kötü amaçlı yazılımlardan koruma, kimlik avı koruması ile güvenli şekilde e-postalarınızı yönetin..

cPanel Kontrol Paneli

Dünyanın en çok tercih edilen web hosting kontrol panelleri olan cPanel hosting yönetimini kolaylıkla gerçekleştirin.

Tek Tıkla Uygulama Kurulumu

Hosting paketlerinde yer alan tek tıkla kurulum özelliği sayesinde Wordpress, Joomla, Opencart gib birçok içerik yönetim uygulamasını anında yayına alın.

Ücretsiz 7 Gün İade Garantisi

7 gün içinde geri iade ödeme garantisi sayesinde hizmetlerimizi ve servis kalitemizi hiç bir riske girmeden hemen deneyin.

Daha fazla güce mi ihtiyacınız var?Kurumsal Hosting’i deneyin.

Reseller Hosting Altyapımıza Güvenin

cPanel / WHM ile Tam Kontrol

Müşterilerinize satışını yapacağınız cPanel'in demosuna aşağıdaki linkten giderek inceleyebilirsiniz. cPanel /WHM sizlere Türkçe ve oldukça pratik bir yönetim arayüzü sunar.

WHM Panel Demo cPanel Demo
Hız, Performans ve Güvenlik İçin Aradığınız Çözüm

Performanslı Hosting Altyapısı

İYİTR Bilişim Teknolojileri, sunucuları fiziki koşulları, ağ ve donanım altyapısı, yedekliliği ve fiziksel güvenlik kriterleri sürekli kontrol altında tutulan veri merkezlerinde barındırılır. Tüm sunucularda en güncel donanımlar, tamamı yedekli ağ ve donanım altyapısı mevcuttur.

Müşterilerimizin iş sürekliliğini sağlamak ve web sitelerinize yönelik her türlü riski ortadan kaldırmak için uzman ekiplerimiz sürekli arge faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

LiteSpeed İle Hız İçin Tasarlanan Hosting

Günümüz teknolojileri ile artık saniyelere indiregenmiş sistemler ile web siteniz neden hızlı açılmasın. Web sitelerinizin ve uygulamalarınızın hız problemi yaşamaması için hosting paketlerimizde sunucu yükünü dengeleyen ve sayfa açılış hızınızı artıracak yazılımlar desteklenmektedir. SSD Disk, CloudLinux platform,Litespeed Web Sunucusu ile tam uyumlu olarak çalışan Ücretsiz LSCache modülü ile ile web siteleriniz çok daha hızlı ve performanslı çalışır.

Tek Tıkla Hazır Uygulamalar İşinizi Kolaylaştırır
Yüzlerce hazır CMS uygulamasını vakit kaybetmeden tek tıkla kurun.
ve daha fazlası
Sıkça Sorulan Sorular
Reseller hosting paketlerimiz ile ilgili detaylı bilgiye mi ihtiyacınız var?
Reseller Hosting hesap sayısı belirlenmiş ve diğer ihtiyaç duyulan disk, trafik vb. özellikleri limitsiz olarak tanımlanmış, ayrıca kendi müşterilerinize paket olarak satışını yapacağınız hosting hizmetidir.
Açık kaynak kodlu PHP, HTML, CMS içerik yönetim sistemine sahipseniz Reseller Hosting tercih etmeniz gerekmektedir.
Birçok servis sağlayıcı firma hizmetlerini paylaşımlı ip adresleri üzerinden sağlar. Siz başka birisi ile aynı ip adresinde web sitelerinizi barındırıyorsunuz. Paylaşımlı hizmetlerin en büyük riski şudur ki önemli; aynı ip üzerinde bulunan başka bir web sitesine saldırı yapıldığında bu saldırıdan sizin de web siteniz etkilenir. Bunun önüne geçebilmeniz için sipariş sırasında hizmet ile beraber satın alacağınız ip adresini tanılıyor ve bu tip sorunların önüne geçiyoruz.
Sipariş sırasında satın almış olduğunuz paket içeriğinde bulunan site barındırma sayısı ile sınırlıdır.
Son zamanlarda ülkemizde gelişen teknoloji ile bereaber hosting kontrol panelleri ve kaynak tüketimini düzenleyen yazılımlar olarak biline Plesk Panel %100 Türkçe dil desteği sunmaktadır.
Müşterileriniz sizin belirleyeceğiniz bir adresten kontrol paneline giriş yaparak sizden aldıkları hosting hizmetini yönetebilirler.
ASP,ASP.NET,MSSQL,MVC, PHP sürümlerini destekliyoruz. Sıkça kullanılan Ioncube 10, GD , Mbstring , PDO , SOAP ve Zend gibi yüzlerce bileşenleri panelinizden dilediğiniz gibi aktif konuma getirebilirsiniz.
3 GB boyutunu aşmayan hesaplar için haftalık yapılmaktadır. Bunun yanı sıra hizmet siparişi sırsasında ücretli yedekleme hizmetimizi satın alırsanız günlük, haftalık ve aylık olarak yedekleme periyodlarımız mevcuttur. Ücretsiz yedekleme hizmetlerimiz de yılda 1 sefere mahsus geri yükleme işlemini web sitemiz üzerinden destek bileti göndererek talep edebilirsiniz.
Mevcutta kullanmış olduğunuz windows reseller paketinizi veri kaybı yaşamadan uygun üst pakete yükseltme işlemini yaptırabilirsiniz.
Sipariş sırasında belirteceğiniz nameserver (ns) adresini hizmetinize tanımlayabiliriz.
T.C. yasalarına uygun zararlı amaç taşımayan, telif hak ve sözleşmelerine aykırı olmayan, bulunduğu sunucuda barınan diğer sitelere zarar verecek içerikleri barındırmayan web sitelerinizi barındırabilirsiniz. Ayrıca Linux Hosting hizmetinizi yedekleme ve depolama alanı olarak kullanmanız ve tespiti durumunda Hosting Hizmeti Sözleşmesi gereğince iptal etme hakları tamamen İYİTR Bilişim Teknolojileri'ne aittir.

Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

İYİTR uzman destek ekibi yardıma ihtiyacınız olduğu her anda sizlerle birlikte. Çözüm odaklı uzman destek ekibimiz ile problemlerinize yanıt bulacaksınız.

Bizlere 3 farklı kanaldan 7/24 ulaşabilirsiniz.